İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 'Babalar Günü' Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 'Babalar Günü' Mesajı

Yaşam yolculuğunun her safhasında ailesi için her türlü sorumluluğu büyük bir gururla üstlenen, evlatlarına gösterdikleri hoşgörü, sevgi ve şefkatle aile bağlarının güçlenmesini sağlayan, tecrübeleriyle yol gösteren kıymetli babalarımız, bir gün değil bir ömür en güçlü dayanağımızdır.

Her koşulda ailesini himaye eden, her mihnetin karşısında dağ gibi duran ilk kahramanımız babalarımızın hakkı ödenmez. Varlığından güç aldığımız, gölgesinde cesaretle kök saldığımız çınarlar; tecrübeleri ile yolumuza ışık tutarken sağlam adımlar hayatta atmamıza vesile olurlar. Milli ve manevi hasletlerimizin korunması ve nesilden nesle aktarılması için çabalayan babalarımızı yalnızca bir gün değil her gün minnetle yâd ediyoruz. Babaların sadece bu özel günde değil, her zaman sevgi, saygı ve vefa ile gönüllerinin hoş tutulması gerekir.

Bu duygularla; başta bu mukaddes vatan için canlarını feda eden şehit babalarımız ve şehitlerimizin kıymetli babalarını rahmet ve şükranla anıyor, hayatını evlatlarına, ailesine ve milletine vakfeden babalarımızın 'Babalar Günü'nü kutluyorum. 

Dr. Ömer Yahşi  
İl Milli Eğitim Müdürü                         

                                                                                                

 

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.