İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin Babalar Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin Babalar Günü Mesajı

Aile yurdumuz üstünde tüten en son ocak, bağımsızlığımızın son kalesidir. Vatan toprağında yüz binlerce ocakta yakılan ateşi, daima diri ve canlı tutan babalarımıza selam olsun. Baba için evlat, göz pınarlarında saklı gururudur. Yaşı kaç olursa olsun, bir ömür yüreği ile tutar evladının elini.

Hayat yolculuğunda çocukları için her mihnetin karşısında dağ gibi duran ilk kahramanımız babalarımızın hakkı ödenmez. Her daim varlığından güç aldığımız, gölgesinde cesaretle kök saldığımız çınarlar; tecrübeleri ile yolumuza ışık tutarak attığımız sağlam adımların da müsebbibidir.

Ailesi için her türlü fedakârlığı ve sorumluluğu gururla üstlenen, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak üzere özveriyle gayret eden, milli ve manevi hasletlerimizin korunması ve nesilden nesle aktarılması için çabalayan babalarımızı yalnızca bir gün değil her gün minnetle yâd ediyoruz.

Bu duygularla; başta bu mukaddes vatan için canlarını feda eden şehit babalarımız ve şehitlerimizin kıymetli babalarını rahmet ve şükranla anıyor, hayatını evlatlarına, ailesine ve milletine vakfeden babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyorum.

                                                                                                                     Dr. Ömer Yahşi

                                                                                                                İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.