İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Kapanış Mesajı

İzmir eğitim ailesi olarak öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizin özverili çalışmaları ve velilerimizin desteği ile 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılının sonuna geldik. Dünyayı ve ülkemizi etkileyen salgın sürecinde eğitim öğretim yılının başarıyla tamamlanmasında gösterdikleri gayret ve fedakârlıkları sebebiyle eğitim çalışanlarımıza ve eğitime katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.

Ülkemizin yarını, umudu en güzel rüyası sevgili öğrencilerimiz: Bugün yıl boyunca göstermiş olduğunuz azim ve çalışmaların neticesi olan karnelerinizi alırken sizlerle birlikte aynı heyecanı paylaşıyoruz. İçinden geçtiğimiz bu süreçte sizlerin varlığı hepimize güç verdi. Okulunuzdan, arkadaşlarınızdan öğretmenlerinizden uzak kaldığınız dönemde hiç pes etmeden sabırla çalışmalarınızı sürdürdünüz. Sizlerin çabalarına, inancına ve umuduna şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu yıl karne notlarınız ne olursa olsun gösterdiğiniz gayretle hepiniz tam not aldınız. Sizleri çok özledik ve yeniden bir araya geleceğimiz günleri heyecanla bekliyoruz.

Değerli meslektaşlarım: "Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil." sözünden hareketle bu toprakların sesini, sözünü, hayallerini ve rüyalarını bu sınırların çok daha ötesine taşımanın derdindeyiz. Salgının ortaya çıktığı ilk günden bu yana eğitim ailesi olarak milletimizin yarınları olan evlatlarımız için kenetlenmeyi başardık. Edindiğimiz tecrübelerle yolumuza kararlı bir şekilde devam edeceğiz. Bakanlığımız tarafından yaz döneminde hayata geçirilecek telafi eğitiminde görevli öğretmenlerimize kolaylıklar diliyorum.

 Saygıdeğer velilerimiz: Yaşanan salgın nedeniyle sınıflarımızı evlere taşırken yine en güçlü desteğimiz sizler oldunuz. Bu sürecin her aşamasının etkin ve verimli bir şekilde değerlendirilmesinde gösterdiğiniz emek ve sabır için şükranlarımı sunuyorum.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılını tamamladığımız bugünde heyecanını kaybetmeyen öğrencilerimiz başta olmak üzere gece gündüz demeden azmi ve sabrı ile öğrencilerine rehberlik eden öğretmenlerimizi gayretlerinden dolayı kutluyor, sağlıklı ve mutlu tatiller diliyorum.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.