İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 15-16 Haziran 2019 Tarihinde Gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin 15-16 Haziran 2019 Tarihinde Gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı Mesajı

Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrenciler,

Eğitim hayatınızda önemli bir virajı almak üzere uzun ve tempolu bir çalışma döneminin sonuna geldiniz. Uzun soluklu bu süreç boyunca elinizden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösterdiniz. Hayallerinize giden yolda öğretmenlerinizin rehberliğinde, aileleriniz ile birlikte hiçbir fedakârlıktan kaçınmadınız. Yarınımız, rüyamız, duamız olan sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Unutmayınız ki sadece ailenizin değil, aynı zamanda bu milletin istikbalisiniz.Çalışmalarınızın ve emeklerinizin meyvelerini toplayacağınız ve yarınlarınızın temelini atacağınız sınavda hepinize başarılar diliyorum.

Değerli veliler,

Dünyaya geldikleri andan itibaren üzerine titrediğimiz, emek verdiğimiz, özenle ve zorluklarla zaman zaman kaygı duyarak yetiştirdiğimiz evlatlarımızı yeni bir hayata uğurlamanın heyecanını paylaşıyoruz. Öğrencilerimizin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için, üniversiteyi kazanması en büyük dileğimizdir. Öğrencilerimizin stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi birikimlerini en iyi biçimde yansıtacaklarına inanıyorum.

 Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve velilere teşekkür eder, sınava girecek öğrencilerimize başarılar dilerim.

                                                                                                                                                                                                                                        Dr. Ömer Yahşi     

                                                                                                                                                                                                                                          İl Milli Eğitim Müdürü                                                                                                                                                                                                                                                                    

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.