İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi İlçe Ziyaretlerinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi İlçe Ziyaretlerinde Bulundu

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Foça, Dikili, Bergama ve Kınık ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle eğitim alanında incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerin ilk durağı Foça ilçesi oldu. Burada Bedia Midilli İlkokulunu ziyaret eden Yahşi, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Akabinde Foça Recep Kerman Spor Lisesinde öğrencilerle buluşan Yahşi, eğitim yöneticileri ile yaptığı toplantıda ilçede yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ardından Dikili ilçesine geçen Dr. Ömer Yahşi, Dikili Emine Münevver Denizolgun Anaokulu öğrenci ve öğretmenleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Aynı ilçede okul müdürleri ile de bir toplantı düzenleyen Yahşi, yürütülen eğitim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İlçede devam eden okul inşaatı çalışmalarını yerinde inceledikten sonra Dikili Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleriyle bir araya gelen İl Müdürü Yahşi, okulun eğitim-öğretim durumu hakkında istişarelerde bulundu.

Bergama'da, Bergamalı Kadri Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Yusuf Kemalettin Perin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, öğretmen ve öğrenciler ile buluşan Yahşi, eğitim yöneticileri ile eğitim değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Ayrıca Bergama Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci pansiyonunu inceleyen Yahşi, Osman Nuri Ersezgin Ortaokulunun tamamlanan binasını ve devam eden inşaatları ziyaret ederek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'nin ilçe ziyaretlerinin son durağı Kınık oldu. İlçe ziyaretlerinde STK temsilcileriyle de istişarelerde bulunan Yahşi, Kınık'ta da eğitim yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek yürütülen çalışmaları değerlendirdi.

15-03-202415-03-202415-03-202415-03-202415-03-202415-03-202415-03-202415-03-202415-03-2024

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.