İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Eğitim Değerlendirme Toplantısında İlkokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Eğitim Değerlendirme Toplantısında İlkokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi başkanlığında, il milli eğitim müdür yardımcılarının ve ilkokul müdürlerinin katılımıyla İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda eğitim değerlendirme toplantısı yapıldı.

2023-2024 eğitim öğretim yılı çalışmalarının ele alındığı toplantıda ilkokullarda yürütülen faaliyetler değerlendirildi.

"Bu Ülkenin Geleceğini Sağlam Ellerde Tutmaya Gayret Ediyoruz"

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, "Attığımız her adım, aldığımız her inisiyatifle bu ülkenin yarınlarına bir tuğla da biz koyuyoruz. Biz insan inşa ediyoruz, bu ülkenin geleceğini sağlam ellerde tutmaya gayret ediyoruz. Onun için de İzmir'de yaklaşık 850 bin öğrenciye ruh veren, heyecan veren, şekil veren ve onların kalplerini mâmur etmeye yönelik çalışmalar içerisindeyiz." dedi. Gerek ülkemizde gerekse dünyada çok önemli ve hızlı gelişmelerin yaşandığını vurgulayan Yahşi, dünün kabiliyetleriyle yetinilmemesi gerektiğinin de altını çizdi. İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, öğretmenlerin öğrettikleri bir kelimenin, yaptıkları bir etkinliğin, kurdukları sağlıklı iletişimin, geleceği şekillendirecek öğrenciler üzerinde çok büyük etkilere sahip olduğunu söyledi.

"Millî Eğitim Bakanlığının Güncel Değişiklikleri Takip Edilmeli"

Millî Eğitim Bakanlığının yönetmelik, mevzuat ve müfredatta yaptığı yeniliklerin takip edilmesi gerektiğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, bu yeniliklerin hem takip edilmesi hem de uygulanması noktasında okul müdürlerine çok büyük sorumluluklar düştüğünü söyledi.

22-11-202322-11-202322-11-202322-11-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.