İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Eğitim Değerlendirme Toplantısında Anadolu Liseleri Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Eğitim Değerlendirme Toplantısında Anadolu Liseleri Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi başkanlığında, il milli eğitim müdür yardımcılarının ve Anadolu lisesi müdürlerinin katılımıyla, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda eğitim değerlendirme toplantısı yapıldı.

2023-2024 eğitim öğretim yılı çalışmalarının ele alındığı toplantıda, Anadolu liselerinde yürütülen faaliyetler değerlendirildi.

"Türkiye Yüzyılı'nda Belirlenen Hedeflere Ulaşmak İçin Fedakârca Çalışmalıyız"

Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, "Bizler gerek milletimizin gerekse dünyanın kaderini değiştirecek, insanlığa büyük katkılar sunacak, güzel ülkemizin hikâyesini dünyanın dört bir yanında duyuracak nesli yetiştirmenin derdindeyiz." dedi. 'Türkiye Yüzyılı'nda belirlenen hedeflere ulaşmak için yorulmadan fedakârca çalışmanın önemine de değinen Yahşi, akademik başarıyı elde etmenin yanında kalbiselim nesiller yetiştirmenin gerekliliğini vurguladı. Eğitimcinin kendini geliştirmesi, okuması, kendisine hedefler koyması ve o hedeflere ulaşmak için gayret göstermesi gerektiğinin altını çizen Yahşi, toplantıya katılan müdürlere muvaffakiyetler temennisinde bulundu.

20-11-202320-11-202320-11-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.