İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´nin Ramazan Bayramı Mesajı

Toplumda huzur, sabır, güven iklimi oluşturan ve manevi hazların en büyüğünü yaşatan mübarek ramazan ayının sonuna geldik. Millet olarak; birlik ve beraberlik duygusu ile güzelliklerin ve iyiliklerin yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk ve dayanışma köprülerinin atıldığı bir Ramazan Bayramı’na daha erişmiş olmanın sevinci ve coşkusu içerisindeyiz.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´nin Ramazan Bayramı Mesajı

Manevi değerlerimiz içinde en güçlü hasletlerden biri olan bayramlarımız, birlik ve beraberliğimizi perçinleyip gelişmesine, güçlenmesine millet olarak kenetlenmemize vesile olurlar. Bayramlar, bu ruh ile dostluk ve gönül ikliminde toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği müstesna günlerdir. 

Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere aziz milletimizin bayramını kutluyor, ülkemiz ve dünya için huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

 

     Ömer Yahşi

İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.