İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´nin Kurban Bayramı Mesajı

Sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının tazelendiği, birlik ve beraberlik, duygusunun en güçlü hissedildiği, gönülden gönüle en sağlam köprülerin inşa edildiği mübarek kurban bayramına vasıl olmanın milletçe  mutluluğu içerisindeyiz. 
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Yahşi´nin Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi güçlendiren, insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duygularını kuvvetlendiren, geçmişi gelecek ile bütünleştiren, toplumda huzur iklimi tesis eden müstesna günlerdir. Kenetlenerek her türlü zorluğu aşmamıza bir vesile olan bu özel zamanlar, bizi birbirimize daha güçlü duygular ile bağlar.  

 

Milli eğitim ailesi olarak, evlatlarımızı hayata hazırlarken  milletimizin en güçlü hasletlerinden olan manevi değerlerini benimsemiş nesiller yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz.  

 

Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere, tüm eğitim camiamızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, Yüce Allah’tan milletçe, ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde geçireceğimiz nice mutlu ve huzurlu bayramlar temenni ediyorum.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.