İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Murat Mücahit Yentür, Ara Tatil Sonrası Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Murat Mücahit Yentür,  Ara Tatil Sonrası Mesajı

Kalkınma ve ilerleme yolunda en öncelikli işimiz eğitimdir. Eğitim, sürekli yenilenmeyi, gelişmeyi ve değişmeyi zorunlu kılan dinamik bir alandır. Ara tatiller bu anlamda öğrencilerimizin ve biz eğitimcilerin kendini değerlendirmesi ve yenilemesi için iyi bir fırsattır.

Ara tatilde soluklanma fırsatı bulan öğrencilerimiz kültürden sanata, spordan doğaya, bilimden değerlerimize uzanan geniş bir yelpazede birbirinden anlamlı ve keyifli etkinliklerle nitelikli zaman geçirdiler. Cefakâr öğretmenlerimiz ise eğitimin nihai hedeflerine ulaşma noktasında bilgi ve yeteneklerini tazeleyen mesleki gelişim çalışmalarına uzaktan eğitimle devam ettiler.

 

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değildir. Çıktığımız bu yolda geleceğin müreffeh Türkiye'sine ulaşmak için her yeni güne heyecan ve azimle başlıyor, bir adım daha öteye gitmek üzere hiç durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

Güzel İzmir'imizde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin dinlenip yenilendiği ara tatilden sonra okullarımızda yüz yüze eğitime Covid-19'la ilgili tedbirlere hassasiyetle uyarak kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim dönemi dilerim.

                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                              Dr. Murat Mücahit Yentür

                                                             İzmir İl Milli Eğitim Müdürü

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.