İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Ortaokul Müdürleri ile Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, Ortaokul Müdürleri ile Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, il genelindeki ortaokul müdürleri ile bir araya gelerek yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Eğitim değerlendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Fuat Uğur ve Hasan Vermez, Şube Müdürü Nedim Sıtkı Şatır ve ortaokul müdürlerinin katılımı ile İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Toplantıda, ortaokullarda yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında durum değerlendirmesi ve planlama çalışmaları üzerinde duruldu.

Toplantıda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, "İzmir eğitim ailesi olarak sizler, kurduğunuz her cümle, gözlerinin içine baktığınız her öğrenci, çalışmalarında omuz verdiğiniz her öğretmen ile gün geçtikçe güçlenen ve büyüyen eğitim ortamlarının mimarı olacaksınız." diyerek sevgi dili ile geliştirilen farkındalığın önemini vurguladı.

Toplantı sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, katılımcılarla görüş alışverişinde bulundu.

22-11-202322-11-202322-11-2023

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.