İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İdris TOPÇUOĞLU’nun Anlatimiyla Mahir İZ Hoca Eğitim Semineri Gerçekleşti

İdris TOPÇUOĞLU’nun Anlatimiyla  Mahir İZ Hoca Eğitim Semineri Gerçekleşti

 

07-04-201707-04-201707-04-201707-04-201707-04-2017

İdris TOPÇUOĞLU’nun Anlatimiyla  “ Mahir İZ Hoca ” Eğitim Semineri Gerçekleşti

 

 

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi, Nisan ayı programlarının  2.seminerinde eğitmen  İdris TOPÇUOĞLU eğitimciler ile biraraya geldi.   

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen Seminere İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, Müdür Yardımcıları İlker Erarslan, Mehmet Fatih Vargeloğlu, Mehmet Tahir Büdün ve Şube Müdürleri Selime Şentürk Doğramacı, Yusuf Yılmaz ile çok sayıda okul kurum müdürü ve öğretmen katılım sağladı. 

İzmir İl Milli Müdürü Sayın Ömer Yahşi;
 

Biz güzel insan yetiştirmek zorundayız. Önce refik sonra tarik. Refik olma anlamında öğrenciyi yetiştiren şekil veren, ruh veren, heyecan veren muhteşem güzel hocalarımızı İzmir’in çok değerli öğretmenleri ile buluşturacağız. Mahir İz gibi Nurettin Topçu gibi bize ışık tutan binlerce hocalarımız var bunları mutlaka gündemimize almamız lazım, dinlememiz lazım, öğretmen modellerini almamız lazım.
 

İstiyorum ki güzel örnekler ile  sınıflarımıza girelim, çocuklarımıza sahip olalım. Arkadan gelen gençliğin daha donanımlı, daha kaliteli, daha nitelikli olması için bizim beslemeye ihtiyacımız var. Beslemediğimiz zaman duruyoruz. Durduğumuz zaman duran su gibi kokmaya başlıyoruz.
 

 Oysa Öğretmenlik adeta su gibi akmak zorundadır.
 

İzmir il milli eğitim müdürlüğü mesleki gelişim akademisi Nisan ayı programları çerçevesinde gerçekleşen eğitim büyük beğeni ve ilgi ile takip edilerek sona erdi.

 

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.