İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Tarihine Sahip Çıkmalı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü “İlham Veren Buluşmalar” projesi kapsamında Sanat Düşünce Eğitim Derneği “SADED” Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Fatih Andı ile birlikte “Gençlik Değerlerini Keşfediyor”  isimli konferans düzenledi. Şehit Halil Kantarcı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen konferans büyük ilgi gördü.
Gençlik Tarihine Sahip Çıkmalı

20-10-201720-10-201720-10-201720-10-201720-10-201720-10-2017

Tahir Fatih ANDI, konferansta gençlere "Okuyan, düşünen, uygulayan ve neticeye giden sağlıklı, ahlaklı ve eğitimli bir nesil ancak ve ancak milli manevi değerleriyle donanmış yerli ve milli bir nesil ile vücut bulacaktır.” diyerek konferansta gençlere “Bunun için büyüklerimizi bilmek, tanımak durumundayız” önerilerinde bulundu.

Tarihimize, tarih büyüklerimize sahip çıkmalıyız...

ANDI ayrıca; Yaşadığımız coğrafya içerisinde hayatın farklı alanlarında milletine hizmet etmiş, ufku tüm milleti hatta tüm ümmeti kuşatan Asım’ın Nesli olan, Çanakkale Ruhu’na sahip ve medeniyetimizin değerleriyle donanmış, tenleri ölse de canları ölmemiş olan usta isimleri tanıtmayı amaçladığını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih VARGELOĞLU’nun da katılımıyla gerçekleştirilen konferansı öğretmen ve öğrenciler ilgiyle izledi.

 

Programın sonunda öğrencilerden gelen soruları da cevaplayan Tahir Fatih ANDI’ya program sonunda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih VARGELOĞLU tarafından teşekkür edilerek kendisine çiçek takdim edildi.

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.