İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

e-Twinning Türkiye Şarkı Yarışması'nda Birincilik Ödülü İzmir'in

e-Twinning Türkiye Şarkı Yarışması'nda Birincilik Ödülü İzmir'in

19-21 Aralık tarihlerinde Ulusal Destek Servisi tarafından Antalya'da gerçekleşen 'e-Twinning 10. Ulusal Konferansı'nda düzenlenen yarışmada ödül alan öğrenci ve öğretmenler, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi'yi makamında ziyaret etti.

Antalya'da düzenlenen ödül törenine;  Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Anıl Yılmaz, YEĞİTEK Daire Başkanı Mustafa Hakan Bücük de katıldı.

Bakan Selçuk'un; e- Twinning çalışmalarının daha çok kişi tarafından bilinmesi ve paylaşılması hususundaki hassasiyetini dile getirdiği törende, e-Twinning çalışmasında 10'uncu yıla girilirken bu süreçte çok başarılı çalışmalara imza atıldığı vurgusu yapıldı.

 

10. e- Twinning Ulusal Konferansı Ödül Töreni'nde, 'e-Twinning Türkiye Şarkı Yarışması' finaline kalan Aliağa Gazi Ortaokulu Müzik Öğretmeni Naile Pak ve öğrencileri birincilik ödülünü almaya hak kazandı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, ödül alan öğrencileri ve öğretmeni tebrik ederek "İlimizi başarıyla temsil eden değerli öğretmenimizi ve öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum." diye konuştu.

Onur Ödülü İzmir'in

8507 Avrupa Kalite Etiketi arasında ilk 200'e giren başarılı projelerin yer aldığı konferansa, İzmir'den de 12 öğretmen davet edildi.  Onur ödülü ve e- Twinning Türkiye Şarkı Yarışması birincilik ödülünü İzmir'e taşıyan öğretmen ve öğrenciler başarılarıyla göz doldurdu.

Düzenlenen ödül töreninde İzmir'i başarıyla temsil eden e-Twinning İl Temsilcisi Nurcan Arı da onur ödülü almaya hak kazandı.

Antalya'da gerçekleşen konferansta İzmirli öğretmenlerin açtığı 'Tarihim Kültürüm Mirasım', 'Kültürel Mirasımı Kodluyorum', 'Matematik ve Mimari' ile 'Matharchitect' proje stantları, katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

e-Twinning ödüllerini İzmir'e getiren öğretmen ve öğrencileri tebrik eden İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi,  İzmir'den birçok okulun Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılarının devamını diledi.

 

24-12-201924-12-201924-12-2019

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.