İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Posta Adresleri

Bölüm/Birim E-posta Adresleri (07/11/2019 tarihinde güncellenmiştir.)   Bakanlığımız kep adresi: meb@hs01.kep.tr
E-Posta Adresleri

İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ E-POSTA HESAPLARI
Bölüm Adı E-Posta Adresi
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü izmirmem@meb.gov.tr
Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri (Fatih Projesi) bilgiislem35@meb.gov.tr
Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri (E-Okul, MEBBİS, DYS, Web Site) mebbis35@meb.gov.tr
Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri (Ağ, Bilgisayar Teknik Destek) mebbisteknik35@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 1 (Donatım, Taşınır) destek35_1@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 1 (Satın Alma) satinalma35@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 1 (Teknik Hizmetler) teknik35@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 1 (Taşımalı) destek35@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 1 (İşçi Maaş, Özlük)  destek35_3@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 1 (Maaş, Tahakkuk)  destek35_7@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 2 (Ders Kitap, Arşiv) destek35_2@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 2 (Öğretmene Hizmet) destek35_4@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 2 (Yemekhane) destek35_5@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 3 (İç Hizmetler) destek35_6@meb.gov.tr
Destek Hizmetleri 4 (Döner Sermaye) dose35@meb.gov.tr
Din Öğretimi (Öğrenci İşleri) dinogretimi35@meb.gov.tr
Din Öğretimi (Etkinlik ve Kültür) dinogretimi35_1@meb.gov.tr
Hayat Boyu Öğrenme 1 hayatboyuogrenme35@meb.gov.tr
Hayat Boyu Öğrenme 2 (Suriyeliler) suriyeliler35@meb.gov.tr
Hukuk Hizmetleri hukuk35@meb.gov.tr
Hukuk Hizmetleri (Arabuluculuk) arabuluculuk35@meb.gov.tr
İl Millî Eğitim Disiplin Kurulu disiplin35@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 1 (Yönetici Atama) insankaynaklari35_1@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 2 (Özlük) insankaynaklari35_2@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 2 (Personel Atama) insankaynaklari35_4@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 2 (Soruşturma) insankaynaklari35_5@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 2 (Pasaport) insankaynaklari35_7@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 3 (Öğretmen Atama) insankaynaklari35@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 3 (Öğretmen Atama Norm) norm35@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi 4 (Hizmetiçi) insankaynaklari35_0@meb.gov.tr
İnsan Kaynakları Yönetimi (İl Md.Yrd. Sekreterya) insankaynaklari35_6@meb.gov.tr
İnşaat Emlak 1 (Büyük Küçük Yatırım) insaatemlak35_1@meb.gov.tr
İnşaat Emlak 2 (Yatırım İzleme) insaatemlak35@meb.gov.tr
İnşaat Emlak 2 (Eğitime %100 Destek) egitimedestek35@meb.gov.tr
İnşaat Emlak (Tahakkuk) insaatemlak35_2@meb.gov.tr
İnşaat Emlak (İhale Birimi) insaatemlak35_3@meb.gov.tr
İnşaat Emlak (Coğrafi Bilgi Sistemi) cbs35@meb.gov.tr
İşyeri Güvenliği ve Sağlığı Birimi isguvenligi35@meb.gov.tr
İşyeri Güvenliği ve Sağlığı Birimi (İzcilik) izcilik35@meb.gov.tr
Maarif Müfettişleri Birimi (Teftiş) maarif35@meb.gov.tr
Maarif Müfettişleri Birimi (Soruşturma) maarif35_1@meb.gov.tr
Mesleki Teknik Eğitim meslekiteknikegitim35@meb.gov.tr
Ortaöğretim (Öğrenci İşleri) ortaogretim35@meb.gov.tr
Ortaöğretim (Kültür, Projeler) ortaogretim35_1@meb.gov.tr
Ölçme, Değerlendirme ve Sınavlar olcmesinav35@meb.gov.tr
Özel Büro 1 (Basın) ozelburo35_1@meb.gov.tr  basin35@meb.gov.tr
Özel Büro 2 (Bilgi Edinme, Halkla İlişkiler) bilgiedinme35@meb.gov.tr
Özel Eğitim ve Rehberlik rehberlik35@meb.gov.tr
Özel Öğretim Kurumları (MTSK, Özel Kurslar) ozelogretim35@meb.gov.tr
Özel Öğretim Kurumları (Özel Okullar ve Dershaneler) ozelogretim35_1@meb.gov.tr
Özel Öğretim Kurumları (Özel Okul Öğrenci İşleri) ozelogretim35_3@meb.gov.tr
Özel Öğretim Kurumları (Öz. Reh. Mer. Yurtlar ve Öz. Anaokulları) ozelogretim35_2@meb.gov.tr
Sivil Savunma sivilsavunma35@meb.gov.tr
Okul Sağlığı okulsagligi35@meb.gov.tr
Strateji 1 (Stratejik Plan, Arge, AB Projeler) strateji35_1@meb.gov.tr
Strateji 1 (Arge) arge35@meb.gov.tr
Strateji 1 (AB Projeler) ab35@meb.gov.tr
Strateji 1 (Tefbis) tefbis35@meb.gov.tr
Strateji 1 (Okul Fakülte İşbirliği) okulfakulteisbirligi35@meb.gov.tr
Strateji 2 (Bütçe, Planlama, Okul Aile Birliği) strateji35_2@meb.gov.tr
Strateji 3 (İstatistik) strateji35@meb.gov.tr
Temel Eğitim (Kültür, Okul Sütü, Projeler) temelegitim35@meb.gov.tr
Temel Eğitim (E-Okul, Öğrenci İşleri) temelegitim35_1@meb.gov.tr
Temel Eğitim (DYNED) dyned35@meb.gov.tr
Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitimi (Öğretmenlerin Yurt Dışı İşlemleri) yuksekogretimyurtdisi35@meb.gov.tr
Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitimi (Öğrenci Denklik İşlemleri) denklik35@meb.gov.tr
Evrak (Resmi Yazılar) evrak35@meb.gov.tr

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.