İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyaz Ay Derneğinden Anlamlı Ziyaret

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve İzmir Beyazay’ın başkanı Salih Arıkan ve Başkan yardımcısı Mekkiye Uludağ’la birlikte İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın  Ömer Yahşi’yi makamında ziyaret etti.
Beyaz Ay Derneğinden Anlamlı Ziyaret

Beyazay heyeti yapılan ziyarette  çalışmalarla ilgili bilgi verdi.  İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi görüşmede  ” Herşeyden önce en önce Özel Eğitim” anlayışı ile yola çıktıklarını ifade eden Yahşi, ilimizde özel eğitim okullarının sayısını göreve başladıktan bu yana ciddi şekilde arttığını, özel eğitim çalışmalarını önemsediklerini, ilimizde yakın zamanda 3  özel eğitim anaokulu açtıklarını, özel eğitim çalıştayı düzenlediklerini ve özel eğitim öncelikli çalışmaların planlandığını  belirtti. Engelli bireylerin yaşadıkları zorlukları yakinen bildiğini ifade ederek önümüzdeki süreçte özel eğitim anlamında birçok yeni çalışmaların hayata geçeceğini ifade etti.

Beyaz Ay Derneği Başkanı Lokman Ayva ziyaretinde özel eğitime verilen destek , yapılan örnek çalışmalar ve gösterilen duyarlılık için İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ’ye teşekkür etti.

08-06-2017

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.