Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Z-Kütüphane Projesi Hizmete Girdi
10. Kalkınma Planında yer alan okuma kültürünün yaygınlaştırılması, çocukların erken yaşlarda kültür ve sanat eğitimi almaları için Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Z-Kütüphane Projesi hayata geçirilmiştir.![Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Z-Kütüphane Projesi Hizmete Girdi](/meb_iys_dosyalar/2020_02/04165644_IMG-20200204-WA0018.jpg)
Bu kapsamda, ilimiz Bornova İmam Hatip Ortaokulu, TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlkokulu, Torbalı Şehit Uzman Onbaşı Mustafa Eser İmam Hatip Ortaokulu ve Torbalı Süleyman Çevik Ortaokulunda Bakanlığımız bütçesi ile kurulumu ve donatımı tamamlanan Z-kütüphanelerin resmi açılışları Müdürlüğümüzü temsilen Müdür Yardımcı Mehmet Tahir BÜDÜN ve Şube Müdürü Bahattin YILMAZ ile ilgili İlçe Kaymakamları ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticilerinin katılımı ile 4 Şubat 2020 Salı günü resmi açılışları gerçekleştirilerek öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.