İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Anadolu Mektebi Yazar Okumaları' kapsamında 'Mustafa Kutlu Okul Paneli' Gerçekleştirildi

'Anadolu Mektebi Yazar Okumaları' kapsamında 'Mustafa Kutlu Okul Paneli' Gerçekleştirildi

'Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Mustafa Kutlu Okul Paneli' okulun konferans salonunda gerçekleştirildi. Panele eğitim yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Gönüllülük esasına dayalı 'Anadolu Mektebi Yazar Okumaları' Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı bünyesinde yürütülmektedir. İzmir'de "Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Programı" 12 lise ve 2 ortaokulda, 26 gönüllü öğretmen ve 301 öğrenci ile birlikte sürdürülmektedir.  Bu kapsamda düzenlenen panelin başkanlığını Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden İrem Nur Değmiş'in yaptığıprogramda, Ahsen Rümeysa Alp, Fatıma Gül Şimşek, Sümeyye Turgut ve  Hanım Dağdelen, Mustafa Kutlu'nun eserlerini değerlendirdikleri panel konuşmalarını yaptı.

Yapılan değerlendirme konuşmasının ardından Mustafa Kutlu'nun kitaplarında geçen türkülerden oluşan mini bir konser icrası gerçekleştirildi.

23-02-202223-02-202223-02-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.