İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Şerif İzgören Semineri

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Gelişim Akademisi Seminerleri Kapsamında, Ahmet Şerif İzgören Semineri Sabancı Kültür Merkezi Konferans Salonunda Gerçekleşti.
Ahmet Şerif İzgören Semineri

Açılış konuşmasını yapan İzmir İl Mili Eğitim Müdürü Ömer Yahşi “Seminere gerçekten yoğun ilgi gösteren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Hem öğrencileri hem kendileri için güzel bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Daha kaliteli bir eğitim verebilmemiz için mesleğimizi daha üst düzeyde bir verimle yapabilmemiz için beslenmemiz gerekiyor. İşte İzmir’de yaklaşık 1 yıllık görev sürem içerisinde severek isteyerek, seçerek bu işi yapmak ve bunun içinde iyi bir akademi oluşturabilmek; öğretmenlerimizin de istemiş oldukları isimleri onlarla buluşturmak ve sürenin nasıl geçtiğini anlamadan ve gerçekten bir daha burada buluşmak istiyoruz sesleriyle salonlarımızdan ayrılmanızı istiyoruz. Bunun içinde kulağımız sizde olacak, kararları birlikte alacağız, bizi geleceğe taşıyan kıymetli hocalarımızla buluşmaya devam edeceğiz…”dedi.
Yaklaşık 600’ü aşkın eğitimcinin katılımı ile gerçekleşen  Ahmet Şerif İzgören semineri büyük ilgi ile izlendi. Seminere İl Mili Eğitim Müdürü  Ömer Yahşi, Maarif Müfettişleri Başkanı Kemal Koyun, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve davetliler katıldı. 

Bilgi Bir Kapıdır…

İzgören sunumuna başlamadan önce” Bilginin de zekatı vardır. Bilginizi paylaşmalısınız ki daha güzel bir dünya olsun. İzmir Mesleki Gelişim Akademisi bilgi kapısını aralayarak daha güzel bir dünya için çalışıyor. Bu kapının aralanmasında emeği geçen başta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi olmak üzere, tüm emek verenlere teşekkür ederim” diyerek duygularını dile getirdi.

İzgören eğitim seminerinde Anadolu’nun dört bir köşesinden örnek verdiği  insan hikayeleriyle mücadele ruhu, bilgi, girişimcilik, planlama, karakter ve iyiliğin iş hayatında başarıya nasıl dönüştüğü anlattığı seminer yaklaşık 2 saat sürdü.

Kişisel Gelişim ve Girişimcilik üzerine birçok kitabı bulunan, yurt içi ve yurt dışında pek çok seminer veren  Ahmet Şerif İzgören, "Bu dünyada ayakta kalabilenler yataktan kalktığı andan itibaren istedikleri koşulları arayan ve bulamadıkları takdirde onları yaratanlardır" diyerek, girişimcilik konusundaki tecrübelerini katılımcılar ile paylaştı. 

Programın sonunda İl Mili Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’nin Ahmet Şerif İzgören’e çiçek ve plaket takdim ederek başarılı sunumları için teşekkür etti.

08-06-201708-06-201708-06-201708-06-201708-06-201708-06-201708-06-201708-06-2017

Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.