İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'21. Yüzyıl Becerileri için Yönetici Yeterliklerini Geliştirme Projesi' Atölye Çalışması ve Kapanış Töreni Gerçekleştirildi

'21. Yüzyıl Becerileri için Yönetici Yeterliklerini Geliştirme Projesi' Atölye Çalışması ve Kapanış Töreni Gerçekleştirildi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen '21. Yüzyıl Becerileri İçin Yönetici Yeterliklerini Geliştirme Projesi' atölye çalışması ve kapanış töreni yapıldı. 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonunda gerçekleşen atölye çalışması ve kapanış törenine; İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Dr. Özden Ölmez Ceylan, Dr. Aslı Ağıroğlu Bakır, Doç. Dr. Ceyhun Kavrayıcı ve Eğitimci Gökhan Tekin katıldı.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Mesleki Gelişim Akademisi başlığı ile planladığı atölye çalışmasında;  yöneticilerin 21. yüzyıl becerileri bağlamında liderlik anlayışlarının geliştirilerek kurumsal kapasitenin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Yöneticilerin profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmak, motivasyonlarının artırılmasına yardımcı olmak ve eğitim ortamlarında 21. yüzyıl becerilerini kazanması için öğrenci performansının geliştirilmesine liderlik etmelerini sağlamak hedeflendi. İzmir ili genelinde gönüllü 30 yöneticinin katılımı ile beş aşamalı bir eğitim süreci dahilinde yapılan atölye çalışması sonrası kapanış töreni gerçekleştirildi. Kapanış programında Dr. Özden Ölmez Ceylan proje eğitim süreci ile bilgi verdi ve ardından katılımcılar yapılan çalışmalar ile ilgili görüşlerini belirtti.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, Dr. Özden Ölmez Ceylan, Dr. Aslı Ağıroğlu Bakır, Doç. Dr. Ceyhun Kavrayıcı ve Eğitimci Gökhan Tekin katılımcılara sertifikalarını verdi. Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

10-06-202210-06-202210-06-202210-06-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.