İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. Dönem Okullarda Alınacak Tedbirlere İlişkin Güvenlik Ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

2. Dönem Okullarda Alınacak Tedbirlere İlişkin Güvenlik Ve Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

2021-2022 eğitim öğretim yılı 2. döneminde okullarda alınacak tedbirlere ilişkin güvenlik ve koordinasyon toplantısı, İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger'in başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Murat Mücahit Yentür, İl Emniyet Müdürü  Mehmet Şahne, İl Jandarma Komutanı Hüseyin Hilmi Atabay, il protokolü, 30 ilçe kaymakamı, ilçe milli eğitim müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

Toplantıda İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Müdür Yardımcısı İlker Erarslan bir konuşma yaptı ve İzmir'de yürütülen eğitim öğretim çalışmaları, projeler ve uygulamalar ile ilgili bilgi verdi.  Toplantı, İl Jandarma Komutanlığı adına Jandarma Yüzbaşı Görkem Işıklar, İl Emniyet Müdürlüğü adına 3. Sınıf Emniyet Müdürü ve Çocuk Şube Müdürü Süheyla Tuğbay'ın İzmir'de gerçekleştirilen çalışmalar ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak yürütülen projeler ile ilgili sunumları ile devam etti.

Toplantı, İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger'in değerlendirmeleriyle sona erdi.

22-02-202222-02-202222-02-202222-02-2022

Fevzipaşa Mh. Öğretmen Sokak No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.