İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Dergi: Öğretmenler Günü Özel Sayısı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitime fark katan öğrenci ve öğretmenlerin yapmış oldukları çalışmaların paylaşıldığı “E-Dergi 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Sayısı” yayımlandı.
E-Dergi: Öğretmenler Günü Özel Sayısı

Öğretmenler Günü Özel Sayısını okumak için tıklayınız..>>

 

Bu sene İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen farklı çalışmalarla tüm hafta boyunca ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ etkinlikleri hayata geçiriliyor. Öğretmenler Günü dolayısıyla tüm hafta boyunca salon programlarının yanında; fidan dikimi, öğretmenlerle kahvaltı, sinema etkinliği, ev ziyaretleri, spor müsabakaları, anı yarışması, şehit ailesi ziyaretleri, huzurevi ziyareti, okçuluk müsabakaları, kısa videolar, sosyal medyada etkileşim oluşturma ve bisiklet turu gibi birbirinden farklı organizasyonlar gerçekleştirildi.

 

Bu çalışmalardan birisi de ilçelerimizde eğitim alanında yapılan farklı çalışmaların il çapında duyurulması amacıyla hayata geçirilen “E-dergi 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Sayısı” oldu. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitime fark katan öğrenci ve öğretmenlerin yapmış oldukları çalışmaların paylaşıldığı “E-Dergi 24 Kasım Öğretmenler Günü Özel Sayısı” yayımlandı.

Konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza, mermere şekil veren sanatçının hassas ve ince üslubuyla yaklaşarak onların vatanını seven, aklın ve bilimin ışığında, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi için biz eğitimciler ve değerli velilerimiz omuz omuza çalışıyoruz. Hepimizin amacı, öğrencilerimizin iyiliği için eğitimde daha iyiye ve daha güzele ulaşmak. İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ufuk açan her türlü eğitim faaliyetine destek olmayı ve bunu halka yaymayı görev kabul ediyoruz. Bu süreçte İzmir’in en büyük ailesi olan milli eğitim camiasının tüm paydaşlarının katılımını önemsiyoruz. Çocuklarımıza sadece akademik alanda başarılı öğrenciler olmayı değil, aynı zamanda iyi bir insan olmayı da öğreten tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bu vesileyle bir kez daha kutlarım.” diyerek ildeki tüm öğretmen ve öğrencilerin sesi olmak adına çalışmaların sürdürüleceğini ifade etti.


Fevzipaşa Mh. 452 Sk. No 15 Kemeraltı Katlı Otopark Arkası Konak / İZMİR - 0232 280 35 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.